Scorpions Robotics

Bizler burslu öğrencilerden oluşan misyonu ve vizyonu inovasyon, yenilik olan, Atamızın açtığı yolda, ilim ve bilimin ışığında, Türkiye'nin yarını olan gençleriz.

En büyük hedefimiz Muasır Medeniyetler Seviyesine ulaştırmak. Hedefimizi gerçekleştirebilmek için Atamızın açtığı yolda, gösterdiği hedefe durmadan yürüyor, önümüze engeller çıksa da yılmıyor, savaşmaya devam ediyoruz.

Geçen sene ilk defa çıktığımız bu yolda aldığımız 2 Dünya derecesi olan ödüllerimiz, bu sene de bizi 2020 San Fransisco Regional'a katılacak olmamıza öncü oldu.

Tüm Dünya'ya İstiklal Marşı'nı dinleten ve bayrağını gururla temsil eden takımımız, çalışmalarının karşılığını iki Dünya derecesi olan Highest Rookie Seed ve Rookie İnspiration Award ödülleri ile taçlandırdı.

Ödüllerimiz

Neden Sponsora İhtiyacımız Var

Takımımız Scorpions'u desteklemenin en etkili yollarından biri bizlerin maddi yüküne destek çıkmaktır. Robotların parçaları maalesef pahalı. Hem yarışma hem de yarışma robotu için önemli maliyetlerin yanı sıra araçlar, güvenlik malzemeleri, nakliyeler , takım eşyaları ve en önemlisi ulaşım için de fazlasıyla yüksek maliyetler ortaya çıkmaktadır.Malumunuz bizler lise öğrencileri olarak ne kadar uğraşırsak uğraşalım biriktirebildiğimiz yahut kazandığımız paralarla bütçenin sadece küçük bir kısmını karşılayabiliyoruz ve hedeflerimize ulaşabilmek ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için sizlerin değerli yardımlarınıza ihtiyaç duyuyoruz. Sizlerden yarının gençleri olarak, ülkemizin gelecekte daha iyi yerlerde olmasını sağlamamız için yardım istiyoruz. Sizlerden gençlere destek ve yanı sıra Scorpions olarak sizlere robot üstünde reklam vermek, takım üniformalarında ve web sitemizde yer almak gibi birçok sponsorluk avantajı sunuyoruz. Bu avantajları birlikteliğimizin güçlenmesi ve gelişmesiyle birlikte arttırıyoruz.